امسال هم مطابق هر سال، ثبت نام دوره های فشرده ی لینوکس، تحت عنوان کمپ های نوروزی آنیسا، در جشنواره ی کریسمس تا نوروز آغاز میشود.

کمپ های نوروزی، فرصت مناسبی است برای لینوکس جویانی که می خواهند از تعطیلات نوروز استفاده کرده و در دوره های فشرده ی لینوکس شرکت کنند و یا امکان آموزش لینوکس در حداقل زمان ممکن را به دوستانی می دهد که در شهرهای دیگر کشورمان زندگی میکنند.

مطابق هر سال ما و همکاران ما در فناوران آنیسا "خانه ی لینوکس ایران" در ایام نوروز 96 در خدمت شما هستیم تا در محیطی شاد و نوروزی همراه با پذیرایی و ناهار لینوکس را در حداقل زمان ممکن و حرفه ای بیاموزید.

شما می توانید از تخفیف های پلکانی جشنواره ی کریسمس تا لینوکس استفاده کرده و با ثبت نام در
دیماه 95 از 15 درصد تخفیف
بهمن ماه 95 از 10 درصد تخفیف
اسفندماه 95 از 5 درصد تخفیف
دوره های لینوکس بهره مند شوید.

برای اطلاع از زمانبندی کمپ های فشرده ی لینوکس لطفا به تقویم آموزشی مراجعه کنید.

به اطلاع میرسانیم، هم اکنون در "فناوران آنیسا" امکان برگزاری آزمون های LPIC بصورت غیر مستقیم برقرار شده است و علاقمندان به آزمون های LPIC می توانند طبق روال گذشته، هر ماه در فناوران آنیسا "خانه لینوکس ایران" در آزمون ها شرکت نمایند. در حال حاضر موسسه LPI بدلیل بررسی های حقوقی هیچ نماینده رسمی در ایران ندارد.

فناوران آنیسا به مدت 10 سال به عنوان قدیمی ترین نماینده موسسه LPI در ایران، فعال ترین مرکز برگزاری آزمون در منطقه خاورمیانه بوده است. تا به حال بیش از 700 نفر از دانشجویان آنیسا با آمار قبولی چشمگیر 91% در آزمون های بین المللی شرکت کرده و به موفقیت دست یافته اند.

موفقیت شما در عرصه های بین الملل، آرزوی ماست.

لطفا برای اطلاعات بیشتر از نحوه ی شرکت در آزمون های بین المللی، با ما تماس بگیرید.

شماره تماس:

03 885486 – 021

39 885486 - 021

به اطلاع دوستان علاقه مند به حوزه ی مانیتورینگ می رسانیم، دوره ی تخصصی مانیتورینگ در لینوکس با محتوای "آموزش پیاده سازی و مدیریت نرم افزار Zabbix جهت بهره مندی شما عزیزان تدوین و در حال ثبت نام است.
هدف از برگزاری دوره، ارتقاء دانش مدیران سیستم های فناوری اطلاعات، ممیزان و تمام کسانی است که در حوزه مانیتورینگ شبکه و زیرساخت فعالیت تخصصی دارند.

نرم افزار zabbix یک نرم افزار متن باز در سطح Enterprise-class می باشد که به منظور مانیتورینگ و بررسی کارایی و در دسترس بودن سرورها، دیوایس ها، سرویس ها، برنامه های کاربردی و سایر منابع در سیستم های فناوری اطلاعات بکار گرفته می شود. Zabbix بسیار قابل اطمینان است و براساس مدل نصب می تواند برای مانیتورینگ صدها دیوایس و حتی ده ها هزار دیواس با Performance مناسب بکار رود.

نرم افزار Zabbix  می تواند یک شبکه پیچیده را مانیتور کند و این درحالی است که هنوز به سادگی ساختار خود و در نهایت مدیریت آسان، ادامه می دهد. برنامه های خودکار discovery، الگوها، گروه بندی دیوایس ها و کاربران، قوانین Data Retention و بروز رسانی خودکار همه از سایر مزیت های این نرم افزار قدرتمند است که باعث شده در اکثر شبکه ها به عنوان ستون قدرتمند مانیتورینگ استفاده گردد.

مدت دوره: 40 ساعت

همراهان گرامی سلام

امسال هم مطابق هر سال، فرصتی دست داد تا در غرفه ی فناوران آنیسا "خانه ی لینوکس ایران" در نمایشگاه بین المللی الکامپ 2016 در خدمت شما عزیزان باشیم.

نمایشگاه بین المللی الکامپ همه ساله فرصت مناسبی است برای:
  تجدید دیدار ما با شما
 دیدار و مشاوره با اساتید محبوب آنیسا
 آشنایی با دوره های تخصصی جدید
بهره مندی از تخفیف ویژه نمایشگاه

و ...

از حضور و همراهیتان صمیمانه سپاسگزاریم.
در ادامه می توانید از طریق لینک زیر "مصاحبه ی استاد مهرانفرید با ماهنامه ی شبکه در نمایشگاه الکامپ را تماشا کنید:
http://www.shabakeh-mag.com/video/5958

و جهت مشاهده ی تصاویر حضور اساتید و دوستان خود لطفا به ادامه ی مطلب مراجعه فرمایید.

فصل تابستان، بهترین زمان برای شرکت در کمپ های آموزشی است.
 لینوکس جویان عزیز، تاریخ برگزاری کمپ تابستانی دوره ی LPIC-1 مشخص شده و در حال ثبت نام است.
دوستانی که تمایل دارند در این دوره ی تخصصی به صورت بوت کمپ شرکت کنند و یا مقیم شهرهای دیگر کشور هستند و امکان شرکت در دوره های عادی موسسه "فناوران آنیسا" را ندارند، می توانند در این کمپ شرکت کنند.

ویژگی های دوره فشرده لینوکس:
- آموزش لینوکس در کوتاهترین زمان ممکن

-  تدریس دوره توسط اساتید بین المللی کشور

- آمادگی جهت شرکت در آزمون بین المللی و اخذ مدرک دوره

- اختصاص یک سیستم مجهز و مجزا به هر نفر

- از شنبه تا پنج شنبه همراه با پذیرایی و ناهار

 این بوت کمپ شامل دوره های جشنواره ی تابستانی "خانه ی لینوکس ایران" بوده و کتاب مرجع دوره (Lpic-1 Sybex) هدیه ما به شما خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر از برگزاری دوره می توانید به لینک تقویم آموزشی مراجعه کنید

و یا "پیش ثبت نام "کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار دهند.