فناوران آنیسا تحت عنوان "خانه لینوکس ایران" تنها مجموعه آموزشی در کشور است که به صورت انحصاری به آموزش فوق تخصصی لینوکس و متن باز می پردازد. در کنار سطح دانش و تجربه بالای اساتید لینوکس این مجموعه، نگاه تخصصی، انحصاری و متمرکز "فناوران  آنیسا" به بحث لینوکس و متن باز، یکی از نقاط قوت این مجموعه است که همیشه توسط دانشجویان و سازمان های سرویس گیرنده حائز اهمیت بوده و هست.

 این مجموعه، قدیمی ترین نماینده موسسه LPI کانادا (Linux Professional Institute)، در ایران بوده که حرفه ای ترین موسسه آموزشی و آزمون بین المللی لینوکس در دنیاست.

فناوران آنیسا جزء معدود شرکت های ATP (نماینده رسمی آموزش و آزمونLPI ) در دنیاست که در عمل توان برگزاری دوره های فوق تخصصی در سطح LPIC-3 را دارد. "خانه لینوکس ایران" مفتخر است که در سالیان گذشته تنها مجموعه برگزار کننده دوره های فوق تخصصی لینوکس در حوزه امنیت، مجازی سازی، Mixed Environment (محیط های مختلط لینوکسی و ویندوزی)، Embedded Linux ، Linux Monitoring و سایر دوره های تخصصی کاربردی لینوکس، بوده است.

این مرکز آموزشی با بیش از 9 سال تجربه به ارائه آموزش های تخصصی لینوکس، مطابق استانداردهای موسسه بین المللیLPI  پرداخته است. از جمله مهمترین آنها:

 

  • همکاری با اساتید رسمی
  • برگزاری دوره ها در لابراتوارهای تخصصی مجهز
  • تخصیص یک سیستم مجزا برای هر دانشجو
  • سیستم های مجازی  (Virtual Appliance) با سطح دسترسی root، متصل به شبکه
  • ارائه منابع و محتوای درسی مورد تایید و بروز دنیا

 

گروه آموزش و مدیریت خانه لینوکس را برترین متخصصان و با تجربه ترین مشاورین لینوکس کشور تشکیل داده اند. نتیجه کار این گروه، تربیت هزاران متخصص در سطوح و گرایش های مختلف لینوکس و متن باز در مشاغل حرفه ای و کلیدی در سطح کشور بوده است. همچنین فراهم نمودن امکان اخذ مدارک بین المللی با آمار قبولی چشمگیر برای متخصصان لینوکس، از افتخارات این گروه آموزشی است.